Sveiki – mes SkelbiuNemokamai.lt

Sveiki atvykę į SkelbiuNemokamai.lt – naują skelbimų portalą. Taip, tikrai netrūksta vietų, kuriame galima patalpinti informaciją apie savo parduodamą prekę arba siūlomą paslaugą, tačiau tikrai nerasite daug vietų, kuriose galite tai padaryti visiškai nemokamai. O būtent mes siūlome kaip tik tai – talpinti skelbimus visiškai nemokamai.

Mūsų svetainėje viskas labai paprasta. Jums tereikia keliais lengvais žingsniais užsiiregistruoti mūsų svetainėje – tam reikės vos suvesti pagrindinius savo duomenis ir elektroninio pašto adresą ir viskas – jau galite talpinti savo informaciją mūsų portale nemokamai.

Mūsų sukurtos smulkios kategorijos jums leis ypatingai lengvai patalpinti skelbimą taip, kad jį galėtų lengvai rasti prekių ar paslaugų ieškantis žmogus. Tuo tarpu ieškantys prekių ar paslaugų, visuomet lengvai galės ieškoti jų dviem būdais – į paieškos laukelį suvedę ieškomo daikto pavadinimą arba tam tikras jam būdingas savybes ar tiesiog pasirinkę skelbimų kategoriją ir jos viduje ieškodamas patalpintų skelbimų.

Ypatingai naudinga funkcija yra papildomi filtrai vidiniame kategorijos puslapyje. Kuomet matote daugiau skelbimų negu norėtųsi, galite lengvai šių filtrų pagalba susiaurinti savo paiešką ir rasti patį tinkamiausią.

Skelbimų portalas SkelbiuNemokamai.lt yra kuriamas viešaisiais pagrindais. Savaime suprantama, kad jūs galite pastebėti įvairių klaidų.  Mes stengiamės ir taisome jas, tačiau jei jau taip nutiko ir klaida tikra pastebima – būtinai praneškite apie ją mums ir mes kaip įmanoma skubiau ją taisysime.

Tikimės, kad mūsų svetainė bus jums naudinga.

2020 17 spalio 23:38